Lakrids by Bülow
Lakrids by Bülow
Lakrids CLASSIC CARAMEL - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids CRISPY RASPBERRY - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids CHERRY SOUR - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Adventskalender 2026 – Lakrids by Johan Bülow
Angebot49,00 €
(142,03 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids FROZEN MINT - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Winter Selection Box Small 2026 (175 g)
Angebot25,00 €
(1.000,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Winter Selection Box Large 2026 (350 g)
Angebot39,00 €
(111,43 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids Strawberry & Cream - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids Crispy Caramel - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids Peaches - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Lakrids Lime Crackle - 125 g
Angebot12,00 €
(96,00 €/kg)
Lakrids by Bülow
Small Spring Selection - 175 g
Angebot25,00 €
(1.000,00 €/kg)


























